Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal handlowy, ul. Stanisławskiego

Stanisławskiego, Łowicz, łódzkie

  • 33,33 zł/m²
  • 450 m²
  • 15 000 zł

Zdjęcie

Jacek

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Stanisławskiego

Stanisławskiego, Łowicz, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

33,33 zł/m²

450 m²

15 000 zł

Lokal handlowy, ul. Stanisławskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

33,33 zł/m² 450 m² 15 000 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 15 000 zł (33,33 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 450 m², 1 pomieszczenie; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajmę lokal handlowy 450m Łowicz Stanisławskiego 1.W lokalu ostatnio był sklep Spożywczy POLO MARKET,MILA,DELIKATESY CENTRUM.Do nieruchomości jest dojazd samochodem ciężarowym do zaplecza sklepu.Cena netto 15000zł.Tel   .

Agent

Jacek

501 044...

501 044 546

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek

501 044...

501 044 546

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek