cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Łowicz
37 ogłoszeń
Od najnowszych
37 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stanisławskiego
Łowicz,łódzkie
33,33 zł/m²450 m² 15 000 zł
Dom z tarasem Łowicz
Łowicz,łódzkie
970 000 zł220 m² 4 409,09 zł/m²
Lista ogłoszeń
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego
Łowicz,łódzkie
360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²
Dom z garażem Łowicz
Łowicz,łódzkie
2 750 000 zł206,50 m² 13 317,19 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Budynek użytkowy Łowicz
Łowicz,łódzkie
25 000 zł1 412 m² 17,71 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, Bratkowice
Łowicz,łódzkie
570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²
Biurowiec, ul. Katarzynów
Łowicz,łódzkie
1 100 000 zł993 m² 1 107,75 zł/m²
Działka budowlana Łowicz
Łowicz,łódzkie
6 000 000 zł17 760 m² 337,84 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Dworcowa
Łowicz,łódzkie
36,35 zł/m²39,70 m² 1 443 zł
Dom wolnostojący, ul. Zgoda
Łowicz,łódzkie
640 360 zł128 m² 5 002,81 zł/m²
Działka Łowicz
Łowicz,łódzkie
416 000 zł2 364 m² 175,97 zł/m²
Dom bliźniak
Łowicz,łódzkie
900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²
Dom wolnostojący
Łowicz,łódzkie
1 225 000 zł250 m² 4 900 zł/m²
Dom wolnostojący
Łowicz,łódzkie
299 000 zł114,75 m² 2 605,66 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Dworcowa
Łowicz,łódzkie
39,38 zł/m²19,50 m² 768 zł
Dom wysoki standard, ul. Klickiego
Łowicz,łódzkie
1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²
Lokal użytkowy
Łowicz,łódzkie
600 zł/m²1 m² 600 zł
Budynek użytkowy Łowicz
Łowicz,łódzkie
1 230 000 zł1 597 m² 770,19 zł/m²
Działka budowlana Łowicz
Łowicz,łódzkie
260 000 zł854 m² 304,45 zł/m²
Działka budowlana, ul. Piekarska
Łowicz,łódzkie
289 000 zł2 648 m² 109,14 zł/m²
Biurowiec Łowicz
Łowicz,łódzkie
4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Biuro Łowicz
Łowicz,łódzkie
22,86 zł/m²210 m² 4 800 zł
Biurowiec Łowicz
Łowicz,łódzkie
22 400 zł1 600 m² 14 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zduńska
Łowicz,łódzkie
149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Dworcowa
Łowicz,łódzkie
37,57 zł/m²39,90 m² 1 499 zł
Lokal handlowy umeblowany, Stary Rynek
Łowicz,łódzkie
550 000 zł77,50 m² 7 096,77 zł/m²
Dom z garażem, ul. Ikara
Łowicz,łódzkie
270 000 zł109,63 m² 2 462,83 zł/m²
Dom z garażem Łowicz
Łowicz,łódzkie
1 350 000 zł159 m² 8 490,57 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Łowicz
Łowicz,łódzkie
92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Prymasowska
Łowicz,łódzkie
10 000 zł583 m² 17,15 zł/m²
Budynek użytkowy
Łowicz,łódzkie
590 000 zł233,90 m² 2 522,45 zł/m²
Lokal handlowy
Łowicz,łódzkie
25,39 zł/m²358,14 m² 9 093 zł
Budynek użytkowy, ul. Zduńska
Łowicz,łódzkie
285 000 zł140 m² 2 035,71 zł/m²
Budynek użytkowy Łowicz
Łowicz,łódzkie
6 700 000 zł1 412 m² 4 745,04 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Kostka
Łowicz,łódzkie
509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Rynek
Łowicz,łódzkie
397 000 zł47,05 m² 8 020,20 zł/m²
Działka budowlana, ul. Katarzynów
Łowicz,łódzkie
330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
Działka budowlana ogrodzona Małszyce
Małszyce,łódzkie
180 000 zł19 738 m² 9,12 zł/m²
Pasuje w 98%
Łowicz +1 km
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom z garażem
Łowicz,łódzkie
2 750 000 zł206 m² 13 317,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska
Łowicz,łódzkie
420 000 zł60 m² 6 997,67 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Łowicz
Włącz powiadomienia